Podpora

Manuál nastavení Profi Účtenky


Máte dotaz ohledně Profi Účtenky?


Možná se již na stejnou otázku někdo ptal, zkuste vyhledat váš dotaz.

Kolik chcete, počet je neomezený.

Ano, průběžně vydáváme nové verze, které rozšiřujeme o další funkce. Aktualizace se vám nainstaluje automaticky, takže se nemusíte o nic starat a vždy pracujete s nejnovější verzí. Přechod na aktuální verzi je hotový za cca dvě minuty. Informace o aktualizacích najdete na blogu v rubrice Novinky.

Seznam ověřených tiskáren, které dobře komunikují s Profi Účtenkou, najdete v tomto článku. Tiskárny si můžete koupit u kolegů v e-shopu Profi pokladny.cz.

Pod záložkou „Administrace“ máte možnost vymazat jednotlivé části aplikace:

Smazat doklady: smaže všechny vystavené doklady
Smazat ceník: smaže všechny položky ceníku
Smazat oblíbené: smaže připnutí položek rychlých kláves
Smazat nastavení: smaže veškeré nastavení aplikace

Profi Účtenka tuto možnost neumí. Řešením je pořízení dvou telefonů a jejich spárování přes účet na iDokladu. Poté budete mít všechna data na jednom místě.

Profi Účtenka slouží pouze jako jednoduchý nástroj na vyřešení EET a stav zásob sledovat neumí. Pokud vám tato evidence chybí, použijte iDoklad.

Ano, s aplikací můžete pracovat i bez certifikátu. Využijete ji jako jednoduchou pokladnu.

V nastavení aplikace na záložce Účtenka můžete měnit číslo dokladu, prefix čísla účtenky a přidáte i aktuální rok. Upravené číslo účtenky pak vypadá například takto: 2018PRODEJ000001. Formát pořadového čísla účtenky ihned uvidíte v náhledu.

Pokud pořadové číslo upravíte, pro potvrzení změny vystavte jednu účtenku. V případě, že aplikaci restartujete, nové číslování se neuloží.

Aplikace nyní používá pouze české koruny. Možnost vedlejší měny bude do budoucna přidána.

Profi Účtenka si bere údaje (datum, čas, měna) z operačního systému. Proto si v něm nastavte jako výchozí jazyk češtinu.

Tuto funkci aplikace neumožňuje. Jediná možnost je vždy před prodejem v nastavení na kartě EET upravit údaj ID provozovny na požadované číslo provozovny.