Mobil a mobilní tiskárna

Od okamžitého prodeje přes mobilní telefon vás dělí jen chvilka

Pokud máte jen pár prodejů denně, vystačíte si s chytrým telefonem, tabletem či počítačem, Profi Účtenkou a malou tiskárnou. Položky naklikáte v EET aplikaci a externí tiskárna vám za pár sekund vytiskne účtenku.

EET pokladna

Mobilní telefon s tiskárnou

Ať už pracujete raději na mobilu, tabletu nebo i počítači, Profi Účtenku snadno a rychle nainstalujete do kteréhokoliv zařízení. Podle operačního systému (Android, iOS, Windows) a náročnosti vašeho provozu pak vyberete spolehlivou tiskárnu, kterou se zařízením spárujete.

Pro koho se Profi Účtenka hodí nejvíce

Mobil nebo tablet s EET aplikací Profi Účtenka je ideální řešení pro provozy, kde se zákazníci netočí jako na běžícím páse. Spotřební elektronika je totiž křehká a není stavěná na pravidelné intenzivní markování. Navíc má slabou výdrž baterie a pro plynulý chod provozu a markování v terénu je důležité, aby nebylo potřeba mobil každou chvíli dobíjet.
Zařízení s Profi Účtenkou a tiskárnu využijí například:
  • check Řemeslníci
  • check Svobodná povolání
  • check Menší provozovny

Vyberte si mobilní nebo stolní tiskárnu

Cashino PTP-II BT24

Mobilní tiskárna pro iOS, Android a Windows

Tiskárnu Cashino PTP-II BT24 propojíte s iPhonem nebo iPadem (operační systém iOS). Funguje ale také s Windows a Androidem, takže pokud změníte zařízení s Profi Účtenkou, tiskárna vám zůstává. Tiskne úzké účtenky o šířce 57 mm a spárujete ji s pokladním zařízením přes Bluetooth nebo přes USB, pokud máte Profi Účtenku na zařízení s Windows.

2 290 Kč bez DPH

2 771 Kč s DPH

Rongta RPP200 BT

Mobilní tiskárna pro iOS, Android a Windows

Mobilní tiskárna zaujme převážné svými rozměry, přijatelnou cenou a díky integrovanému akumulátoru o kapacitě 1600 mAh i velkou výdrží (cca 6-8 hodin). Je vhodná do provozu v kamenné prodejně tak i do terénu. Konektivita Bluetooth zajištuje podporu zařízení s operačním systémem iOS, Android a Windows 10.

1 990 Kč bez DPH

2 408 Kč s DPH

OKPRINT 300

Stolní tiskárna pro iOS a Android

Tiskárna OKPRINT 300 se hodí do menších, ale náročnějších provozů s větším množstvím vydaných účtenek. Pokud si Profi Účtenku nainstalujete do více mobilů, tabletů nebo počítačů, stačí vám propojit je s jednou tiskárnou OKPRINT 300 připojenou na Wi-Fi router. Výhodou je velmi rychlý tisk – OKPRINT 300 vytiskne za pár sekund účtenku na kotouček o šířce 80 mm. S pokladním zařízením propojíte tiskárnu přes USB nebo Wi-Fi.

4 490 Kč bez DPH

5 433 Kč s DPH

OKPRINT 300​

Stolní tiskárna pro Windows 10

Model OKPRINT 300 pro Windows 10 tiskne rychle, spolehlivě a na účtenkové kotoučky o šířce 80 mm. Je vhodný pro vás, pokud denně tisknete větší množství účtenek. S mobilem, tabletem či počítačem s Profi Účtenkou ho propojíte přes USB, RS-232 nebo i LAN. Na tiskárně můžete tisknout i z více pokladních zařízení – stačí, když ji připojíte do sítě přes LAN kabel.

3 990 Kč bez DPH

4 827.9 Kč s DPH

OKPRINT 058

Stolní tiskárna pro Windows 10

Model OKPRINT 058 kombinuje skvělý poměr výkonu a ceny. Je ideální do provozů s menším počtem tržeb (do 150 účtenek denně), tiskne na užší kotoučky o šířce 57 mm a k pokladnímu zařízení se systémem Windows 10 ji propojíte přes USB nebo RS-232.

1 990 Kč bez DPH

2 408 Kč s DPH

Potřebujete poradit s výběrem vhodné tiskárny?

Zavolejte na 800 776 776 nebo napište na posinfo@solitea.cz.

Stáhněte si Profi Účtenku zdarma
do svého mobilu nebo tabletu

Neplaťte za EET aplikace a raději zkuste bezplatnou Profi Účtenku.

+420

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů a licenčními podmínkami aplikace.

Potřebujete raději samostatné zařízení?

Podívejte se třeba na naše mobilní pokladny.

Stáhněte si Profi Účtenku zdarma do svého mobilu nebo tabletu

Neplaťte za EET aplikace a raději zkuste bezplatnou Profi Účtenku.

+420

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů a licenčními podmínkami aplikace.