Nově vám poradíme po telefonu

hand2-1024x545

Prodáváte zrovna v terénu a potřebujete poradit s Profi Účtenkou? Zavolejte na naši novou zákaznickou linku a získejte okamžitou pomoc po telefonu.


Aby se vám s Profi Účtenkou pracovalo ještě lépe, rozšířili jsme zákaznickou podporu. Pokud potřebujete poradit, máte od května následující možnosti:

1. Zákaznická linka. Konzultanty zastihnete v pracovní dny od 8 do 17 hodin na čísle +420 549 522 520. Za hovor platíte operátorovi podle svého běžného tarifu.
2. Sekce podpora na webu. Na adrese profiuctenka.cz/podpora najdete přehlednou nápovědu s návody a odpovědmi na otázky, na které se nejvíc ptáte na zákaznické lince.
3. E-mailová podpora. Napište svou otázku na profiuctenka@solitea.cz
4. Formulář v aplikaci. Přímo v Profi Účtence najdete v nastavení na kartě Podpora formulář, přes který nám položíte dotaz.

part_1

Až budete potřebovat radu, podívejte se nejdřív na náš web do sekce Podpora. Je pravděpodobné, že tam najdete odpověď – dozvíte se například jak nastavit tisk, jak zadat slevu na položku nebo jak pracovat s ceníkem. Pokud tam svoji otázku neuvidíte, poradí vám odborník na zákaznické lince.