Pošlete si z Profi Účtenky uzávěrku na e-mail a začněte využívat i další novinky

cover

Děkujeme, že Profi Účtenku využíváte a že nám posíláte tipy, co ještě vylepšit. Vaše nápady postupně zapracováváme do nových verzí. A tentokrát na vás čeká hned 7 novinek.

1. Tisk bez diakritiky

Máte tiskárnu, která nepodporuje české znaky? Nevadí, nově si v Profi Účtence nastavíte tisk bez háčků, čárek a dalších znaků. Kromě toho jsme upravili komunikaci s tiskárnami a díky tomu česky tisknete i na zařízeních, které nemají nastavenou češtinu jako výchozí jazyk.

2. Odesílání účtenek a uzávěrek na e-mail

Mnoho z vás si potřebuje odesílat účtenky nebo uzávěrky na e-mail. Profi Účtenka to nyní umí v textové podobě. Do dalších verzí plánujeme zapracovat i odesílání ve formátu pdf a dalších.

3. Vylepšení komunikace s iDokladem

Spojení s iDokladem trochu zlobilo. Některé prodejky nešlo přesunout, nebylo možné přenést více než 20 položek nebo prodejky s desetinnými místy. Tyto komplikace jsme odstranili.

4. Podpora nepřímého propojení s platebními terminály

Spolu s Profi Účtenkou nyní můžete používat jakýkoliv platební terminál v režimu nepřímého propojení. Částku namarkovanou v Profi Účtence tedy ručně zadáte na terminál, protože se v tomto režimu automaticky nepřenáší. Poté autorizační kód, který zařízení vygeneruje, přepíšete do Profi Účtenky. Formulář pro vložení kódu se vyvolá v aplikaci po zvolení způsobu platby “karta” pro spárování dokladů.

5. Tisk uzávěrky za určité období

Zvolte si jakékoliv datum (např. 1. – 10. prosince 2016) a vytiskněte si uzávěrku s přehledem o tržbách.

6. Odstranění problémů s odpojováním tiskáren

Některým uživatelům se odpojovaly tiskárny a museli Profi Účtenku opakovaně zapínat a vypínat. Tuto chybu jsme opravili.

7. Podpora tiskárny Cashino

Potřebujete k Profi Účtence spolehlivou přenosnou tiskárnu? Aplikace, která běží na Androidu a na Windows, nově podporuje tiskárnu Cashino PTP II.

Stáhněte si Profi Účtenku zdarma do svého mobilu nebo tabletu

Neplaťte za EET aplikace a raději zkuste bezplatnou Profi Účtenku.