EET certifikát

Vygenerujte si EET certifikát

Nyní jděte na stránku Certifikáty, kde si vygenerujete EET certifikáty. Ty slouží k tomu, aby finanční správa poznala, že údaje o tržbách odesíláte právě vy. Je jen na vás, kolik jich bude chtít. Můžete mít jen jeden pro všechny své pokladny nebo víc certifikátů pro každou pokladnu či provozovnu zvlášť.

Pro certifikát si nastavíte nové heslo, takzvaný „soukromý klíč“, který budete potřebovat při nastavení EET v pokladně. Nejdříve si vygenerujete „exportní soubor“ s koncovkou .cert a následně si můžete stáhnout zmiňovaný certifikát s koncovkou .p12.

Stáhněte si EET certifikát do svého zařízení

Nyní už máte certifikát stažený ve svém počítači a potřebujete ho přenést do zařízení (obvykle mobil nebo tablet), na kterém máte Profi Účtenku.

Android

Certifikát přenesete několika způsoby. Nejjednodušší je připojit mobilní telefon nebo tablet přímo k počítači USB kabelem a certifikát jen překopírovat do libovolné složky v zařízení (certifikát ukládejte přímo do zařízení, nikoli na paměťovou kartu). Certifikát také můžete přenést pomocí bluetoothu. Další možností je, že si ho pošlete na e-mail nebo ho uložíte na cloudové úložiště (např. Dropbox, OneDrive). Pak si v telefonu e-mail nebo úložiště otevřete a EET certifikát si stáhnete.

Apple iOS

Jestli máte zařízení Apple se systémem iOS, nahrajte na cloudové úložiště (iCloud, DropBox apod.), odkud si ho z mobilu stáhnete.

Potřebujete poradit?

Zavolejte na 800 776 776 nebo napište na profiuctenka@solitea.cz.

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

Pokud jste nenašli odpověď na Váš dotaz, napište nám pomocí kontaktního formuláře níže
nebo zavolejte na číslo +420 549 522 520 v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

* vyplnění těchto údajů je povinné.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

Stáhněte si Profi Účtenku zdarma do svého mobilu nebo tabletu

Neplaťte za EET aplikace a raději zkuste bezplatnou Profi Účtenku.
+420

Odesláním telefonního čísla nám udělujete souhlas s jeho použitím podle našich Zásad.